מתחתנים? מזל טוב! מארזי קדושה מהודרים לחתנים

בקרב קהילות אשכנז נהוג שרק עם נישואיו של הגבר הוא מתחיל להתעטף בטלית בעת התפילה. בקרב בני עדות המזרח הטלית מגיעה כבר יחד עם התפילין ביום בר המצווה והחל מיום זה הוא כבר מתפלל עטור בתפילין ועטוף בטלית. מקובל מאוד להעניק לחתן לקראת נישואיו תיק מיוחד עבור הטלית והתפילין כאשר לרוב המתנה נשלחת על ידי הכלה בימים הסמוכים לקראת החתונה. יש קהילות בהם הכלה היא זו שגם קונה את הטלית ומשגרת לחתן יחד עם הנרתיק

כיסוי לטלית ותפילין עם שם היא מתנה מקובלת מאוד וכל חתן נהנה להתהדר מיד למחרת החתונה עם תיק חדש עבור הטלית והתפילין. תיק הנושא את שמו.

איזו מתנה קונים לגבר?

מחפשים מתנה מיוחדת אותה תעניקו לגבר?

רוצים לשמח אותו עם משהו אישי שישמח אותו וגם יהיה שימושי באמת?

אנחנו כאן עם מגוון רחב מאוד של אפשרויות של מתנות כאשר גולת הכותרת היא בהחלט כיסוי לטלית עם שם. כזו מתנה לגבר אתם צריכים כמובן להתאים לתכולה שאותה מקבל המתנה נוהג להכניס אל תוך תיק התפילין שלו. כי יש בזה הרבה מנהגים. יש מי שמקפיד להניח שתי זוגות תפילין. תפילין בנוסח רש"י ותפילין בנוסח רבינו תם. במקרה כזה יהיה צורך לקנית נרתיק תפילין גדול המיועד לכך. לרוב קונים תיק גדול ובתוכו תיק עבור התפילין. אם מדובר בשתי זוגות תפילין, קונים זוג נרתיקים קטנים שיונחו בתוך תיק התפילין.

נרתיק איכותי

חשוב לזכור. נרתיק הטלית והתפילין לא יכול להיות סתם כך מחומר זול ולא איכותי. הנרתיק אמור לשמש את המקבל במשך שנים ארוכות על בסיס יומיומי כאשר הנרתיק ייפתח וייסגר שוב ושוב. ברור אם כן שיש לשים דגש על האיכות של הנרתיק ועל החומר ממנו הוא מיוצר. הרוכסן של הנרתיק צריך להיות חזק והתפרים של הנרתיק צריכים אף הם להיות חזקים ועשויים בצורה הכי איכותית. כזה שיצליח להחזיק את התכולה באופן נוח. נרתיק שאינו איכותי נוטה להיפרם, נוצרים חורים בצדי הנרתיק והרוכסן אף הוא לא תמיד מצליח לעמוד בעומס.

מתנה מיוחדת לחתן מיוחד

מחפשת מתנה מיוחדת להעניק לחתן הצעיר? רוצה לשמח אותו עם משהו שבאמת יבוא אצלו לשימוש באופן קבוע על בסיס יומיומי?

פנו אלינו ותמצאו מתנה לחתן שבטוח יצליח לשמח את ליבו.

נעמאמי מתנות עם משמעות. מתנות שמשדרגות את תשמישי הקדושה ומעניקים להם את הכבוד הראוי.

צור קשר

וואטסאפ

מסנג'ר

התקשר